תפריט

גירושין מהירים: איך מתגרשים מהר?

השאלה שחוזרת ונשאלת, כאשר אחד מבני הזוג מקבל החלטה שהוא מעוניין להתגרש, היא: איך מתגרשים מהר? אחד התנאים לגירושין מהירים הוא הסכם גירושין.

כדי לערוך הסכם שמוביל לגירושים מהירים, עליכם לפנות במשותף למגשרת מוסמכת לענייני משפחה שתעזור לכם להגיע להסכם גירושים במהירות, לעיתים תספיק התייעצות טלפונית לצורך הליך גירושין מהיר.

לבדיקת אפשרות לעריכת גישור או הסכם און ליין לצורך גירושין מהירים ניתן להתקשר לעו"ד יונית גזל לטלפון: 052-2936183.

גירושין מהירים - איך להתגרש מהר

תמונת אילוסטרציה

איך להתגרש מהר? – כל המידע על גירושין מהירים 

כדי להתגרש מהר, נדרשת הסכמת הצד השני לגירושין. במידה והצד השני לא בשל לגירושין וסבור כי ניתן לשקם את הנישואין, עדיף ללכת לכמה פגישות טיפוליות אצל מטפל זוגי מוסמך, אשר יבחן את המשבר ויביא את הצדדים לכדי החלטה ברורה האם ניתן לשקם את חיי הנישואין או שאין ברירה ומתגרשים.

איך מתגרשים מהר? הליך גירושין מהיר יכול לעבוד אם שני הצדדים הגיעו למסקנה משותפת כי חיי הנישואין שלהם הגיעו לקיצן הדרך להתגרש מהר הינה על ידי פנייה משותפת למגשר מוסמך בדיני משפחה, על מנת שיביא את הצדדים לידי הבנות לצורך הכנת הסכם גירושין.

בהסכם גירושים מהיר יפרטו הצדדים את ההסדרים בנושאים הבאים: רכוש, מזונות ילדים, משמורת וחלוקת הזמן ההורי, הגט.

בעניין הרכוש יגיעו הילדים להחלטה בשאלות הבאות: איך יתחלק הרכוש ביניהם, מה ההתייחסות לזכויות סוציאליות אשר נצברו במקומות העבודה בתקופה המשותפת, מתי מוכרים את הדירה המשותפת, איך מתחלק הריהוט שיש בבית וכד'.

בנושא משמורת וחלוקת הזמן ההורי יקבעו הצדדים בידי מי המשמורת של הילדים? האם יש מקום למשמורת משותפת? מהם הימים בהם ילונו הילדים אצל האב ובאיזה ימים ילונו אצל האם.

מה ההסדרים שיחולו בחגים ובחופשות מבית הספר. מה קורה אם אחד הילדים חולה וכד'.

בנושא דמי המזונות יקבעו הצדדים מהו גובה דמי המזונות הבסיסיים אותם תקבל האם? מה גובה דמי המדור ואחזקת המדור?

כיצד יחולקו ההוצאות המיוחדות של הילדים בנושאים של חינוך והוצאות בריאות שאינן מבוטחות בסל הבריאות.

בנושא הגט יקבעו הצדדים האם האישה מוותרת על כתובתה והאם ניתן להסדיר את הגט באופן מידי.

אז איך מתגרשים מהר?

כאשר שני הצדדים מוכנים לשתף פעולה על מנת להסדיר את נושא הגירושין והפרידה, ניתן בלא יותר מ- 3 פגישות גישור לסיים את הכנת הסכם הגירושין, ולצאת לדרך של גירושים מהירים. 

בהמשך לשאלה לאחר שהצדדים מגיעים להסכמות, יערוך המגשר או המגשרת, הסכם גירושין אשר יאושר בנוכחות הצדדים בבית משפט לענייני משפחה, ולאחר מכן יקבע מועד לסידור גט בבית הדין הרבני.

אין ספק כי בדרך הסכמית מתגרשים מהר יותר מאשר בדרך של מאבקים משפטיים.

במידה והצדדים לא מגיעים להסכמות, אזי גירושין מהירים לא יהיו כאן ובאין ברירה יוגשו תביעות משפטיות לבית המשפט או לבית הדין הרבני, תלוי בכל מקרה ומקרה.

אז איך מתגרשים מהר? מקווים שענינו לכם על כל השאלות. נשמח לענות לכל!

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך:

עורך דין הסכם ממון - הסכם ממון ידועים בציבור אונליין

עורך דין הסכם ממון

הסכם ממון הוא הסכם משפטי מחייב שנערך בין שני בני זוג העומדים להינשא או נשואים, ומטרתו להסדיר את חלוקת הרכוש בין שני בני הזוג במקרה

קרא עוד »

הסכם ממון לאחר נישואין

הסכם ממון הוא הסכם משפטי שבמסגרתו בני זוג נשואים או כאלו שעתידים להינשא, מסדירים ביניהם את אופן ניהול וחלוקת הרכוש המצויה בבעלותם ויכולים לקבוע במסגרת

קרא עוד »
צוואה הדדית

איך אפשר לבטל צוואה הדדית

צוואה הדדית צוואה הדדית נערכת ונחתמת על ידי שני בני זוג, תוך הסתמכות של בן הזוג האחד על צוואתו של האחר. ניתן לערוך צוואה הדדית

קרא עוד »
הסכם ממון אונליין

הסכם ממון אונליין

האם אפשר לערוך הסכם ממון אונליין מבלי לצאת מהבית? כן, שירות הסכם ממון אונליין מאפשר לכם לקבל הסכם ממון, אשר ערוך על ידי יונית גזל

קרא עוד »
דילוג לתוכן