תפריט

מגשר גירושין כפר סבא

חיפשתם מגשר גירושין כפר סבא? עורכת דין יונית גזל היא מגשרת גירושין מוסמכת, הפועלת במרחב השרון בכלל ובאזור כפר סבא בפרט ובעלת ניסיון רב שנים ומומחיות רבה בהליכי גישור גירושין ונמנית ברשימת המגשרים מטעם בתי המשפט לענייני משפחה. 

משרדנו עוסק בדיני משפחה ומעמד אישי ובעל התמחות ייחודית בהליכי גישור ואני מזמינה אתכם ליצור עימנו קשר ולקבל פרטים נוספים על הליך הגישור וכל הכרוך בו.

מעוניינים בפרטים נוספים על מגשר גירושין כפר סבא? ניתן להתקשר ישירות לעו"ד יונית גזל בטלפון: 052-2936183.

מגשר גירושין כפר סבא

תמונת אילוסטרציה

 

איך לבחור מגשר גירושין בכפר סבא?

אז אם הגעתם למסקנה הנכונה שהדרך הטובה עבורכם להתגרש היא באמצעות מגשר גירושין, עתה כל שנותר לעשות הוא לבחור את הגורם המקצועי הטוב ביותר שילווה אתכם בתהליך. 

אז איך בוחרים מגשר גירושין בכפר סבא? הנה מספר כללי אצבע שיעזרו לכם:

השכלה משפטית – אנו ממליצים באופן גורף כי הליך גישור הגירושין ינוהל על ידי עורך דין העוסק בדיני משפחה וירושה כתחום עיסוק מרכזי ומחזיק בתעודת גישור גירושין מורחב. הליכי הגירושין כוללים בתוכם היבטים משפטיים רבים והסכם הגישור צריך לכלול התייחסות ברורה ורחבה לכל אחד מהיבטים אלו ולכן לא ייתכן כי תנהלו הליך גישור גירושין אצל מגשר שאינו בעל השכלה משפטית בדיני המשפחה בכלל ובתחום הגירושין בפרט. במסגרת הסכם הגירושין יש לכלול התייחסות לנושאים כדוגמת, הסדרי שהות וראיה, משמורת, חלוקת רכוש ואיזון משאבים, כתובה, מזונות אישה וילדים, מדור והיבטים נוספים שהמגשר צריך להיות בעל הבנה משפטית רחבה בהם.

ניסיון של מגשר גירושין כפר סבא – מלבד ההשכלה המשפטית והבקיאות בחוק ובפסיקה, חשוב שמגשר הגירושין יהיה בעל ניסיון בתחום וכזה שברזומה שלו יש מספר רב של הליכי גישור גירושין שהסתיימו בהסכם גישור שהוגש לאישור בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני. מגשר גירושין בעל ניסיון ידע להוביל ולנווט את הליך הגישור  ולהתמקד במחלוקות המהותיות, עד שיצליח להביא את הצדדים להסכם.

חיבור אישי בין המגשר לבין בני הזוג המתגרשים בסופו של יום הליך גישור לגירושין הוא הליך אינטימי במסגרתו הצדדים נדרשים לדבר בפתיחות על הנושאים הכי אישיים, אינטימיים וכואבים להם. במסגרת הליך הגישור ״נפתחים פצעים״ ישנים לכן חשוב שתהיה כימיה ושיהיה חיבור אישי בין המגשר לבין הצדדים. 

מקצועיות מוכחת – חשוב לבדוק כי למגשר ״יש קבלות״. אם קיבלתם המלצות אישיות על המגשר מה טוב אך אם לא, מומלץ לבחון כי מדובר במגשר מוכר ובעל שם בתחום. חשוב לזכור כי הליך הגישור מסתיים בהסכם גישור שמוגש לאישור בית המשפט ומגשר מקצועי בעל קבלות וניסיון יודע להכין הסכמי גישור מקצועיים, הכוללים התייחסות לכל ההיבטים הכרוכים בגירושין של בני הזוג, ויביא את ההסכם לאישורו של בית המשפט. 

 

מגשר גירושין בכפר סבא

אם החלטתם להתגרש באמצעות הליך גישור, נשמח לקיים איתכם פגישת היכרות במסגרתה נכיר לכם את משרדנו וניתן לכם סקירה מקיפה בדבר קיום הליך הגישור באמצעות עו"ד גישור בכפר סבא.

דילוג לתוכן