תפריט

עורך דין גישור בכפר סבא

עורכת דין יונית גזל היא עורכת דין ומגשרת מוסמכת הנמנית ברשימת המגשרים מטעם בתי המשפט לענייני משפחה ועוסקת בהליכי גישור בכפר סבא, בעלת תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר-אילן ובעלת ניסיון רב ביישוב סכסוכים בין בני זוג בהליכי גישור.

ניתן לדבר ישירות עם המגשרת עו"ד יונית גזל בטלפון: 052-2936183

 

הליך הגישור באמצעות גישור במשפחה  בכפר סבא

להליך הגישור יתרונות רבים על פני התדיינויות בערכאות שיפוטיות וכמעט כל סכסוך ניתן לפתור היום באמצעות הליכי גישור. בין אם מדובר בסכסוכי ירושה ובין אם מדובר בבעל ואישה המעוניינים להתגרש באמצעות הליך גישור גירושין. עורך דין גישור בכפר סבא, ינהל את הליך הגישור באמצעות ישיבת גישור שתיערך עם הצדדים במסגרתה המגשר יפעל לצמצם את הסכסוך ואת המחלוקות ויבחן את האפשרות להגיע להסכם גישור שיהיה מקובל על שני הצדדים. בתום התהליך הסכם הגישור יוגש לאישור בית המשפט ולקבלת תוקף של פסק דין.

עורך דין גישור במשפחה בכפר סבא

תמונת אילוסטרציה

 

גישור גירושין

גירושין באמצעות הליך גישור הוא למעשה הליך חלופי להליך המשפטי, במסגרתו בני הזוג מתגרשים בהסכמה, מתוך הבנה כי ניהול הליך משפטי ארוך וקשה עלול לגרום לנזק לילדים ואף לגבות מבני הזוג מחיר כלכלי, נפשי ואישי. בסופו של הליך הגישור, ייערך הסכם גירושין בין בני הזוג שיכלול את כל הפרטים והמרכיבים המהותיים במסגרת היפרדות בני הזוג כדוגמת, חלוקת הרכוש, מזונות, הסדרי שהות עם הילדים, אחריות הורית (משמורת). בהסכם ניתן לפרט נושאים הנוגעים להסדרי השהות, חינוך וגידול הילדים כגון: הסדרים מיוחדים למקרים לא צפויים בהם הילדים לא יכולים ללכת למסגרת חינוכית בשל מחלה, שביתה וכד' או הסדרים לגבי סוג  מסגרות העשרה, כמות חוגים, התנהלות בעניין נסיעות וחופשות לחו״ל ועוד.

 

מהם היתרונות של  הליך הגישור על פני התדיינות בבית המשפטי

  • סיום יחסים בצורה מיטבית –  כאשר שני צדדים מנהלים הליך משפטי, ההליך לרוב ייצרי ואישי מאוד. במסגרת הליך הגישור, ניתן לנסות ולקרב בין הצדדים באמצעות שיח מכבד והסכמות.
  • ודאות בתוצאה הסופית – במסגרת הליך משפטי אין שום ודאות בתוצאת המשפט בשום תחום. בהליך הגישור הצדדים הם אלו שקובעים את ההסדרים המתאימים להם ולא שופט.
  • יתרון כלכלי – ניהול הליך משפטי הינו הליך יקר ומסורבל שיכול להגיע לעלויות של עשרות אלפי שקלים ולעיתים גם לחצות את רף ה- 100,000 ש"ח. לעומתו עלות הליך הגישור מתומחר שאופן לפי שעות ועל כן הוא תלוי בכם, ככל שתגיעו מוכנים ברמת הנתונים ובנפש חפצה לסיים את ההליך בדרכי שלום תסיימו את ההליך בכ- 10 שעות גישור בממוצע.
  • זמן – באמצעות הליך הגישור ניתן להגיע לפתרון הסכסוך, לעיתים לאחר פגישת גישור אחת ולעיתים לאחר מס׳ מועט של פגישות. להבדיל, ההליך המשפטי לוקח לעיתים שנים ארוכות עקב העומס הרב על בתי המשפט והתבצרות הצדדים.
  • חיסיון – הליך הגישור וכל הפרטים הנאמרים בו חסויים ואסורים בהצגה לערכאות משפטיות. מדובר בכלי שנותן לצדדים את האפשרות לנהל את ההליך בפתיחות וללא מורא כי מה שיאמרו יכול לשמש כנגדם בערכאות משפטיות.
  • לטובת הילדים – בהליך הגישור ניתן להגיע להסכמות מפורטות לטובת הילדים במהירות וביעילות וללא התערבות של גורמי רווחה ובתי משפט. סיום הסכסוך במהירות יקנה לילדים שקט וודאות לגבי עתידתם, כך לדוגמא הם יוכלו להבין מתי ישהו אצל כל אחד מההורים, הם גם יוכלו להביע את דעתם בנושא.

משרד עורך דין גישור במשפחה  בכפר סבא

אם אתם מצויים בתחילתו של סכסוך משפחתי, בין אם סכסוך אזרחי ובין אם סכסוך גירושין,ואתם מחפשים עורך דין גישור בכפר סבא והסביבה אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים ונשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם פרטים נוספים על הליך הגישור.

דילוג לתוכן